Hoogstraten VV – THES Sport: 0-0

De topper van speeldag acht speelde zich af net op de grens van Nederland. Hoogstraten VV en THES Sport staan bovenaan in het klassement en konden een zaakje doen. Bij winst van Thes diepte het hun voorsprong verder uit, maar bij winst van Hoogstraten VV werden zij voorlopig leider. Alle ingrediënten waren dus aanwezig om er een aangenaam kijkstuk van te maken. Er was geen spoor van Jacquemyn. Daarom gunde Coach Lauryssen Kaleki een basisplaats.

Na een uitgebreide studieronde kwam het eerste gevaar van de thuisploeg. Met twee gevaarlijke hoekschoppen moest doelman Roekaerts zich al meteen goed onderscheiden. Nadien had Claes een goede actie in huis. Hij trapte daarna net over. Een eerste helft die gelijkopgaand was, kreeg een juiste ruststand. Het stond nog 0-0 na 45 minuten voetballen.

De tweede helft begon rustig tot er na een kwartier voetballen een trap van hoogstraten VV op de deklat terecht kwam. Ook daarna was de thuisploeg dreigend met een bal tegen de paal. Thes reageerde met Fall die richting doel kopte. Jammer genoeg kon de doelman de bal pakken. Even later kreeg kapitein Hulsmans een goede mogelijkheid. Zijn schot werd ook gepakt door de doelman van Hoogstraten VV.

Er hing een doelpunt in de lucht. Een vrije trap van de thuisploeg werd tot twee keer toe uitstekend gestopt door doelman Roekaerts. Aan de overkant probeerde de Looienaars het tot twee keer toe met een voorzet. Deze kon telkens geen medespeler bereiken.

In het slot van de wedstrijd bracht coach Lauryssen enkele frisse krachten op het veld en dat rendeerde meteen. Swers ging op wandel en vond Vaes die naar Naqqadi speelde. Het schot van de 28-jarige aanvaller werd een hoekschop. In het absolute slot van de wedstrijd was Naqqadi opnieuw dicht bij een doelpunt. Een verdediger van Hoogstraten VV reageerde net snel genoeg om een doelpunt te vermijden. Het werd Naqqadi niet gegund om te scoren tegen zijn ex-club. Een brilscore was de einduitslag.

Thes blijft daardoor ongeslagen en kan tevreden terugblikken op het seizoensbegin. Nu volgt een thuiswedstrijd tegen Knokke FC en op speeldag 10 maken de troepen van coach Lauryssen de verplaatsing naar KVK Tienen. Aftrap nu zaterdag tegen Knokke FC om 20:00 uur in het Sportpark. De bekeruitschakeling eind augustus aan de kust ligt nog vers in het geheugen. Een reactie moet en zal er komen, tot zaterdag!