THES Sport lanceert THES Mobile!

Beste clublid
Beste supporter

 

Wij van het bestuur van THES Sport hebben leuk nieuws voor jou!

 

Vorige week hebben wij een heel interessante deal gesloten met de firma One Bill Global. In samenwerking met hun lanceren we namelijk THES Mobile! THES Mobile werkt exact hetzelfde als jouw huidige GSM-abonnement en het is één van de goedkoopste op de markt! Zo kan jij heel wat besparen!

Ook vanuit het bestuur kunnen we je de kans bieden om minder te betalen voor gas en elektriciteit. Later zullen zij ook diensten aanbieden zoals internet, tv en andere diensten die ieder van ons elke dag gebruikt.

 

Wat is nu het leukste? IEDEREEN wint!

 

Jij als lid van onze club kan exclusief genieten van betere tarieven dan wat je vandaag hebt.

Wij als club krijgen een extra bedrag voor in de clubkas waar wij samen van genieten.

 

Hoe gaat dit nu in zijn werk?

  • Via onderstaand formulier kan jij jouw gegevens invullen
  • Een OBG adviseur zal je gevolgen voor meer uitleg via een persoonlijk bezoek.
  • Wanneer je kiest voor één of meerdere diensten dan maakt diezelfde adviseur alles voor jou in orde. Je hoeft zelf niets te doen!

De informatie die door de OBG wordt gegeven is volledig vrijblijvend maar denk eraan, door zelf te besparen help je je club in deze moeilijke coronatijden en kunnen wij als club onze leden wat extra gaan genieten.

Share: